office@pofam.poznan.pl +48 61-841-16-19

SZNURÓWKA LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWA
model TONUS 0312

Zastosowanie: sznurówka lędźwiowo-krzyżowa TONUS 0312 stosowana jest w celu polepszenia przepływu krwi i utrzymania ciepłoty ciała, stabilizacji części lędźwiowej kręgosłupa, prawidłowego formowania sylwetki w czasie uprawiania sportu oraz w celu "ściśnięcia" nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicach talii i brzucha.

Wskazania lecznicze: sznurówka lędźwiowo-krzyżowa TONUS 0312 stosowana jest w leczeniu radikulopatii odcinków lędźwiowo-krzyżowych, lumbago i rwie kulszowej, przepuklinach krążków międzykręgowych odcinka lędźwiowo-krzyżowego, bólach mięśniowo-powięziowych, bólach nerwowych, zwyrodnieniach kręgosłupa. Przy zastoju krwi mięśni gładkich żołądka, zagrożeniu przepukliną pooperacyjną przedniej ściany jamy brzusznej i poporodowym osłabieniu mięśni.

W okresie przedoperacyjnym i pooperacyjnym: w celu skrócenia czasu rehabilitacji po kontuzjach i operacjach odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa.

W celach profilaktycznych: produkt zalecany jest osobom, których sposób pracy powoduje statyczne lub dynamiczne obciążenie kręgosłupa i możliwość wyziębienia. W profilaktyce komplikacji i schorzeń neurologicznych. Przy ograniczeniu ruchliwości, szybkim drętwieniu mięśni lędźwi. W celu zmniejszenia wagi ciała, zmniejszenia grubości podskórnej warstwy tłuszczu w okolicach talii i brzucha. W pracy w chłodnych miejscach i z ciężarami.

Sznurówka lędźwiowo-krzyżowa TONUS 0312
Rozmiar Długość [cm]
1 S 71 - 84 cm
2 M 85 - 95 cm
3 L 96 - 105 cm
4 XL 106 - 116 cm
5 XXL 117 - 127 cm
wymiaty SZNURÓWKA LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWA - model TONUS 0312