office@pofam.poznan.pl +48 61-841-16-19

TEMBLAK
model ELAST 0110

Zastosowanie: temblak ELAST 0110 jest stosowany w celu skutecznego unieruchomienia ręki w czasie rehabilitacji i po złamaniach, urazach i ingerencji chirurgicznej.

Wskazania lecznicze temblak ELAST 0110 stosuje się w leczeniu zapaleń i zwyrodnień stawu promieniowo-nadgarstkowego w stanie podrażnienia, nieskomplikowanych złamań kości, leczeniu wstępnym w czasie tworzenia się miazgi kostnej. W leczeniu kontuzji kości stawów i urazów funkcji stawów, zapalenia nerwu promieniowego i łokciowego.

W okresie przedoperacyjnym i pooperacyjnym: dla szybszej rehabilitacji po urazach i operacjach ręki, ramienia i przedramienia w celu zlikwidowania obrzęków i zmniejszenia procesu zapalnego.

W celach profilaktycznych: w celu uniknięcia przeciążenia i przemęczenia przy obciążeniu fizycznym.

Temblak ELAST 0110

Temblak ELAST 0110

Ortopedyczny temblak przeznaczony do podtrzymywania ramienia w okresie pooperacyjnym i po urazach (uraz stawu z naderwaniem wiązadeł bez zwichnięcia, stłuczenie, złamanie, zwichnięcie), w przypadku zwyrodnienia stawu i zapalenia stawu.

Pomaga odciążyć ramię i staw łokciowy, łagodzi przeciążenie ramion, przedramion, rąk; wykonany z lekkiej, nieelastycznej tkaniny; łatwy w praniu; regulowane mocowanie, miękkie wkładki na ramionach.

Rozmiar uniwersalny