office@pofam.poznan.pl +48 61-841-16-19

KOSTIUMY KĄPIELOWE DLA KOBIET PO MASTEKTOMII - firmy ALLES

 
 
KOSTIUM KĄPIELOWY JAVA

KOSTIUM KĄPIELOWY JAVA

JAVA to medyczny kostium kąpielowy z druku stylizowanego na zwierzęcy wzór, tak lubiany przez wiele kobiet, w bardzo modnym zestawieniu chłodnego beżu z czernią. Szerokie marszczone ramiączka i wszyta pod biustem taśma pewnie trzymają biust i protezę. Ramiączka posiadają możliwość regulacji.

Zastosowana na bokach gładka czarna dzianina modeluje kobieco i wyszczuplająco sylwetkę. Fason kostiumu zakrywa pośladki, a linia nogawki pokrywa się z linią pachwiny. Pierś i proteza ujęte w usztywniane kopy okryte dzianiną skutecznie maskują sutek. Wzmocnione szwy zapewniają długotrwałe użytkowanie.

KOSTIUM KĄPIELOWY HAWAI

KOSTIUM KĄPIELOWY HAWAI

Medyczny kostium kąpielowy HAVAI dzięki asymetrycznemu cięciu pomaga ukryć niedoskonałości sylwetki. Uszyty z dzianiny zadrukowanej energetycznym wzorem sznurów pereł, łączonej z gładką czarną dzianiną. Wszyte od wewnątrz usztywnione kopy jednolicie formują biust i protezę jednocześnie zakrywając sutek. Szerokie wygodne ramiączka z możliwością regulacji i wszyta pod biustem taśma dają duże poczucie komfortu i stabilizacji protezy.

Z tyłu zapięcie ułatwiające zakładanie kostiumu, tworzące jednocześnie bezpieczny głęboki dekolt. Kostium dzięki swojej klasycznej formie zakrywa pośladki, a linia nogawek poprowadzona jest zgodnie z linią pachwiny.

KOSTIUM KĄPIELOWY SANTORINI

KOSTIUM KĄPIELOWY SANTORINI

Medyczny kostium kąpielowy SANTORINI stylizowany na lata 60-te, z dzianiny w groszki zawsze kobiece i wdzięcznie wyglądające.

Różowe i białe wykończenia dekoltu i pach nawiązują do asymetrycznego kwiatowego ornamentu.

Praktyczne rozwiązanie podtrzymujące zarówno protezę jak i pierś to taśma elastyczna, które daje poczucie bezpieczeństwa podczas ruchu.

Usztywniane kopy wszyte w warstwę spodnią kostiumu zwiększają uczucie komfortu poprzez zamaskowanie sutków.

Dobrze zakryte pośladki i linia nogawki biegnąca wzdłuż linii pachwiny maskuje krągłości w okolicach bioder.

Atutem jest także regulacja długości ramiączek oraz wygodne zapięcie kostiumu.